ADO Den Haag Jeugd

Wij geloven in kracht, passie en hard werken. Daarom staat onze jeugdopleiding voor meer dan alleen voetbal; het is een plek waar talenten worden gevormd en dromen werkelijkheid worden. Hier leren we samen, werken we voor elkaar en groeien we uit tot de beste versie van onszelf. Trots, discipline en teamgeest maken ons sterker, zowel op als naast het veld.

Jeugd Nieuws

Rondleidingen vinden wel vaker plaats in het Kyocera Stadion, meestal worden deze aan een select gezelschap van rond de tien personen gegeven. Dinsdag 8 mei hadden de rondleiders echter hun handen vol aan maar liefst 77 dames!

De dames die allen lid zijn van de huisvrouwenvereniging Dirksland en omstreken waren met hun vereniging een dagje op stap en waren wel eens benieuwd hoe het er bij een betaald voetbalorganisatie aan toe gaat. Met maar liefst twee bussen kwamen de dames aan op het Kyocera stadion. Na eerst koffie en gebak bij het Van der Valk restaurant te hebben genuttigd, werden de dames door maar liefst zes ADO Den Haag rondleiders ontvangen. De groep werd in vieren gedeeld en elke rondleiding nam een eigen route, zodat deze soepel zouden verlopen. Na een tour door het stadion waarbij de dames langs alle bezienswaardigheden werden geleid die ons stadion rijk is, konden de dames aanschuiven voor een gezamenlijke lunch. Na rondvraag onder de dames bleek het een geweldige ervaring om eens de kans te krijgen om een kijkje achter de schermen te kunnen nemen bij zo’n grote topsportorganisatie.

PARTNERS IN TALENTONTWIKKELING

Forum Sport HVV Graaf Willem II VAC H.V.V. Laakkwartier RKAVV Leidschendam SVC 08 VCS VELO Voorschoten 97 vv Wilhelmus FC Zoetermeer

Naamgever stadion

Official partners

Divisionpartner