"Tot mijn spijt heb ik vernomen dat Maarten Fontein abrupt gestopt is als Algemeen Directeur van ADO Den Haag. Ik wil hem bedanken voor zijn waardevolle bijdrage aan de club in de laatste maanden en ik wens hem al het goede voor de toekomst.

Samen met de Raad van Commissarissen zullen wij actie ondernemen om de continuïteit in de leiding van ADO Den Haag te verzekeren. Ik kan alle fans, spelers, technische stafleden en werknemers verzekeren dat we niet de intentie hebben om ADO Den Haag – onze club – vanuit de andere kant van de wereld te runnen. Na de overwinningen op NAC Breda en PEC Zwolle en het gelijke spel tegen FC Groningen staat ons team er veel beter voor dan een maand geleden, laten we deze goede energie behouden en nooit stoppen met het aanmoedigen van onze spelers!

Helaas ben ik zaterdag niet in het stadion, maar ik zal de ploeg vanuit Beijing net zo gepassioneerd aanmoedigen als jullie allemaal!"

Wang Hui