Op woensdag 7 maart bracht de Businessclub van ADO Den Haag een bezoekje aan de Champions League-wedstrijd tussen Tottenham Hotspur en Juventus. In het prachtige Wembley-stadion in Londen zagen 40 leden van de Businessclub dat de Italianen uiteindelijk met 1-2 wonnen. Ondanks die nederlaag voor de thuisploeg was het een zeer geslaagd uitje!

Bekijk hieronder een videoimpressie van de trip naar Londen

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Cynthia Hoek
Event & Sales Support
06-12928210
Ontmoet ons team