Venéco bestaat 25 jaar en daarom feliciteert ADO Den Haag het ICT-bedrijf met dit fraaie jubileum. Het is een bijzondere mijlpaal voor een belangrijke en trouwe partner van ADO Den Haag.

Algemeen Directeur Mohammed Hamdi feliciteert Venéco van harte namens ADO Den Haag. "Dit is een prachtig jubileum voor een zeer gewaardeerde partner, waarmee we nog lang hopen samen te werken. We danken Venéco voor alle steun en wensen het bedrijf veel succes in de toekomst", aldus Hamdi.

Venéco
Venéco is een ambitieus en snelgroeiend bedrijf. De ICT-organisatie zag in 1995 het levenslicht in Honselersdijk en is inmiddels doorgegroeid tot een bedrijf met 70 medewerkers. Venéco loopt voorop in innovatie en helpt en begeleidt klanten op het gebied van belangrijke ICT-thema’s als cloud, cybercrime, cyberveiligheid, nieuwe vormen van samenwerken en kennisdelen, duurzaam en maatschappelijk verantwoord ondernemen en groene ICT. Waar vroeger de hardware en software meer centraal stonden, ligt de focus inmiddels grotendeels op de begeleiding van relaties in een rendabele, efficiënte en veilige ICT-omgeving.

Meer informatie: www.veneco.nl.

 

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Senior Accountmanager
(06) 51 43 30 40
Ontmoet ons team