ADO Den Haag mag terugkijken op een fantastisch seizoen 2017-2018. Zowel op het veld als op de tribunes hebben we mooie resultaten geboekt. Dit seizoen wisten we wederom meer voetballiefhebbers en zakelijke relaties aan ons te binden. ADO Den Haag leeft, maar natuurlijk blijven wij kritisch kijken naar zaken die (nog) beter kunnen. ADO Den Haag zal daarom richting volgend seizoen een verlaagde prijs en vernieuwd aanbod bieden voor de zakelijke lidmaatschappen. Op deze manier hopen wij nog meer in te kunnen spelen op de wensen en behoeften van ondernemers en bedrijven uit de regio.

Conceptwijzigingen en vernieuwingen

Voor het nieuwe seizoen staan er een aantal mooie veranderingen op de agenda. Vanaf het seizoen 2018-2019 zullen wij een open businessconcept introduceren. Door in de lounges verschillende thema’s te creëren kunt u op een wedstrijddag de sfeer in diverse ruimtes ervaren. Stort u in het feestgedruis met een DJ en Hollandse zangers, of geniet van een goed glas wijn in onze loungebar. Doelstelling is om hiermee uw netwerk, de toegankelijkheid en de diversiteit van uw stadionbezoek te vergroten. Om ervoor te zorgen dat u in een gezellige en sfeervolle ruimte terechtkomt zullen wij zowel de ‘Residentie Lounge’ als ‘de Ooievaar’ compleet vernieuwen en restylen.

Eretribune

Ook op de eretribune zal deze zomer het nodige werk verzet worden. Tussen de verschillende vakken op de eretribune zal namelijk een (glazen)afscheidingswand geplaatst worden. Hieronder een overzicht van de verschillende hospitality mogelijkheden in aanloop naar het nieuwe seizoen.

pyramide website

Sky Lounge

Op de derde en vierde verdieping van het het Cars Jeans Stadion bevinden zich in totaal 35 Sky Lounges. Zowel in karakter, sfeerbeleving als grootte kunt u de Sky Lounge volledig inrichten naar uw wensen en behoeftes.Creëer uw eigen bruin-café, luxe loungebar, moderne vergaderruimte of richt de Sky Lounge in conform de huisstijl van uw product/dienst.

De Sky Lounge beschikt over een eigen terras met minimaal 12 luxe seats.Met minimaal 15 toegangskaarten bent u gegarandeerd van een unieke en onbezorgde voetbalbeleving voor u en uw relaties.

skylounge website

 • Ervaar ADO Den Haag vanuit uw eigen Sky Lounge
 • Uw eigen Sky Lounge met minimaal 15 toegangskaarten
 • Uw eigen terras met minimaal 12 luxe seats
 • Toegang tot alle zakelijke lounges
 • Op niet-wedstrijddagen uw eigen dependance op A-locatie
 • Toegang tot de zakelijke netwerkevenementen

Vanaf EUR 55.000,-

 

Residentie Seats: Concept wijziging en prijsverlaging!

Centraal op onze Eretribune ter hoogte van de middenlijn bevinden zich de Residentie Seats. Uniek in Nederland is dat naast deze luxe Seats een tafeltje geplaatst zal worden voor extra comfort en zitruimte. Wat deze Residentie Seats nog meer bijzonder maakt is dat wij vanaf aankomend seizoen ‘In Seat Ordering’ zullen aanbieden, zo hoeft u geen seconde meer te missen van de wedstrijd.

Daarnaast zullen wij vanaf volgend seizoen het open businessconcept introduceren. Al onze zakelijke relaties hebben hiermee toegang tot de verschillende Hospitality Lounges. De Lounges zoals u deze wellicht nu al kent zullen daarbij volledig gerestyled worden waarbij het onze doelstelling is om voor iedereen een gezellige en sfeervolle lounge neer te zetten. Volgend seizoen heeft u dus de keuze tussen, gezellig bijpraten onder het genot van een goed glas wijn of samen met uw relatie uitblinken in de derde helft met live entertainment en een koud biertje.

Om het voor onze zakelijke relaties nog gemakkelijker te maken kunt u met ingang van volgend seizoen alle drankjes en versnaperingen afrekenen met uw eigen ADO Den Haag ‘Cashless’ betaalkaart. Voor meer informatie over het Cashless betalen klik hier!

Naast de 17 thuiswedstrijden bent u natuurlijk ook onderdeel van het grootste zakelijk netwerk van de regio Haaglanden. Naast de diverse zakelijke evenementen die wij aanbieden ontvangt u met een Residentie Seat toegang tot één exclusief Residentie evenement om nog meer uit uw lidmaatschap te halen.

residentieseat website

 • Exclusief              In Seat Ordering op de Residentie tribune
 • Toegankelijk       Open Businessconcept
 • Luxe                      Luxe seat ter hoogte van de middenlijn
 • Uniek                    Seat met daarnaast een tafeltje
 • Netwerk               Exclusieve zakelijke netwerkevenementen
 • Gemak                  Uw ADO Den Haag ‘Cashless’ betaalkaart
 • Vernieuwd           Zakelijke Lounges compleet vernieuwd

Per seat: EUR 3.900,- nu EUR 2.500,-

 

Uw Business Seat biedt volgend seizoen nog meer mogelijkheden!

Op de Eretribune van het Cars Jeans Stadion bevinden zich aan weerszijde van de Residentie Seats de Business Seats. Met uw Business Seat maakt u vanaf volgend seizoen dus ook gebruik van het open businessconcept en heeft u op wedstrijddagen toegang tot de verschillende hospitality lounges. Ook hier zullen wij de ADO Den Haag betaalkaart introduceren die het nog gemakkelijker zal maken om te betalen.

businessseat website

 • Luxe                      Seat op de Eretribune van het Cars Jeans Stadion
 • Toegankelijk       Open Businessconcept
 • Exclusief              Afgescheiden Business tribune
 • Gemak                  Uw eigen ADO Den Haag ‘Cashless’ betaalkaart
 • Netwerk               Toegang tot de zakelijke evenementen
 • Vernieuwd           Zakelijke Lounges compleet vernieuwd

Per seat: EUR 1.500,-

 

Onze TROTS!

ADO Den Haag is trots op het huidige netwerk en hoopt door de conceptwijzigingen nog interessanter en toegankelijker te worden voor alle zakelijke relaties die nu of in de toekomst aan ons zakelijk netwerk verbonden zijn.

Voor meer informatie of vragen neemt u contact op met één van onze accountmanagers:

Jesper van den Bosch: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Miriam van Hemert: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Neem contact met mij op!

Contact

 • Vul uw bedrijfsnaam in.
 • *
 • Vul uw voor en achternaam in.
 • Vul uw mobiel nummer in.
 • *
 • Vul uw e-mail adres in.
 • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Cynthia Hoek
Event & Sales Support
(070) 3054517
Ontmoet ons team