ADO Den Haag Vrouwen heeft de selectie voor het seizoen 2026/2027 rond. Met een mix van vertrouwde gezichten, talenten uit de eigen jeugdopleiding, teruggekeerde speelsters en een aantal gerichte versterkingen is de ploeg van hoofdtrainer Sjaak Polak inmiddels gestart aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen in de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie.
Een aantal speelsters blijft ook komend seizoen actief in het geel-groen. Floortje Bol, Nienke Mulder en Robin Blom beschikken nog over een doorlopend contract en maken opnieuw deel uit van de selectie. Daarnaast hebben Senna Koeleman, Anne van Egmond en Quinty Dupon hun verblijf in Den Haag met één seizoen verlengd.



Ook vanuit de eigen jeugdopleiding sluiten meerdere talenten definitief aan bij het eerste elftal. Victoria Boerboom en Isa van Schaijk maakten afgelopen seizoen al deel uit van de hoofdmacht en hebben deze week hun eerste profcontract ondertekend, waarmee zij tot medio 2028 aan de club zijn verbonden. Datzelfde geldt voor keepster Babette Buijs en Sienna In 't Veld, die deze zomer de stap vanuit de jeugdopleiding naar het eerste elftal maken en zich voor één seizoen aan ADO Den Haag Vrouwen hebben verbonden.




Deau den Turk blijft eveneens actief in het WerkTalent Stadion. De verdedigster werd in de tweede seizoenshelft gehuurd van Ajax en heeft inmiddels haar eerste tweejarige contract bij ADO Den Haag Vrouwen ondertekend.

Daarnaast verwelkomt de Haagse club een aantal nieuwe versterkingen. Middenveldster Tami Groenendijk komt over van FC Utrecht, waar zij sinds 2023 actief was, en tekent in Den Haag een overeenkomst tot medio 2028. Ook doelvrouw Brenda Badenhop sluit aan bij de selectie. Zij maakt de overstap van sc Heerenveen, speelde daarvoor voor Jong PSV Vrouwen en verbindt zich voor één seizoen aan de club.


Voor de aanval heeft ADO Den Haag Vrouwen zich versterkt met Ilse van Walsem en Elisha Kruize. Van Walsem komt over van het Belgische KVC Westerlo en speelde eerder voor Fortuna Sittard en het Duitse VfR Warbeyen. Kruize droeg de afgelopen drie seizoenen het shirt van FC Utrecht en kwam daarvoor uit voor Ajax Vrouwen. Beide aanvalsters liggen vast tot de zomer van 2027.


De defensie krijgt bovendien een kwaliteitsimpuls met de komst van Pia Bosmans. De Belgische verdedigster deed de afgelopen seizoenen ervaring op bij OH Leuven en KRC Genk Ladies en tekent een contract voor één seizoen.

Naast de nieuwe gezichten keren ook enkele bekende namen terug naar Den Haag. Nikki IJzerman draagt komend seizoen opnieuw het geel-groen, nadat zij tussen 2020 en 2024 al voor ADO Den Haag Vrouwen uitkwam. De 25-jarige middenveldster speelde de afgelopen twee seizoenen voor RSC Anderlecht, waarmee zij vorig seizoen de Belgische beker wist te winnen, en heeft haar handtekening gezet onder een contract tot medio 2027.

Ook June Burgers keert terug bij de club. De verdedigster speelde afgelopen seizoen voor Excelsior, nadat zij eerder de jeugdopleiding van FC 's-Gravenzande en ADO Den Haag Vrouwen doorliep. Met haar nieuwe verbintenis blijft zij de komende twee seizoenen aan de Haagse club verbonden.

Tot slot maakt ook Romaissa Boukakar haar rentree in Den Haag. De vleugelspeelster begon haar voetbalcarrière bij SV Leidschenveen en doorliep vervolgens de jeugdopleiding van ADO Den Haag, waarna zij de overstap maakte naar AZ. Afgelopen seizoen kwam zij uit voor sc Heerenveen. Dit seizoen keert zij terug naar haar stad en haar club.
