
ADO Den Haag heeft zich vrijdagavond officieel gekroond tot kampioen van de Keuken Kampioen Divisie. Zonder zelf in actie te komen, zag de ploeg van hoofdtrainer Robin Peter hoe SC Cambuur punten verspeelde in Den Bosch. Daarmee is de titel definitief binnen en keert ADO Den Haag als kampioen terug op het hoogste niveau.

In Den Haag werd het beslissende moment gezamenlijk beleefd. Spelers, staf en medewerkers verzamelden zich bij The Social Hub om de wedstrijd van Cambuur te volgen, in afwachting van het laatste zetje richting het kampioenschap. Al vroeg op de avond verzamelden ook supporters zich in de omgeving, klaar om een mogelijk historisch moment samen te vieren.

Toen duidelijk werd dat Cambuur niet wist te winnen, barstte het feest los. De ontlading was groot na een seizoen waarin ADO Den Haag vanaf het begin de toon zette en zich vrijwel het gehele seizoen koploper mocht noemen. Waar het kampioenschap eerder al in de lucht hing, is het nu officieel: ADO Den Haag is de beste ploeg van de competitie.

De titel betekent de vierde keer in de clubgeschiedenis dat ADO Den Haag zich kroont tot kampioen op het tweede niveau. Het is bovendien de eerste landstitel sinds 2003 en bekroont een sterk en constant seizoen.

De club bedankt alle supporters voor de onvoorwaardelijke steun gedurende het hele jaar. Samen hebben we dit bereikt.
ADO Den Haag is kampioen!
Terug naar overzicht
Lees ook
1e elftal
1e elftal