ADO Den Haag gaat op vrijdag 7 februari op bezoek bij FC Volendam, de aftrap is om 20:00 uur. Kaarten zijn reeds in de verkoop. De verkoop loopt tot woensdag 5 februari 12:00 uur. De regeling betreft een verplichte buscombi. Lees hieronder alles over de voorwaarden om erbij te kunnen zijn.

Verkoop uitsluitend voor Seizoenkaarthouders met geldige foto
Enkel Seizoenkaarthouders (geen halve seizoenkaarthouders) hebben de mogelijkheid vanaf vandaag één kaart aan te schaffen. Supporters die een kaart voor een uitwedstrijd willen aanschaffen dienen bij ADO Den Haag bekend te zijn met een geldige foto in het systeem. Supporters die dit seizoen eerder uitwedstrijden hebben bezocht beschikken hierover.

Kaarten kopen voor deze wedstrijd doe je door in te loggen via je persoonlijke ADO Den Haag Ticketshop 

Buscombi – kom op tijd!
Een buscombi-ticket kost EUR 33,-. Start instap voor de buscombi is op de wedstrijddag vanaf 17.30 uur waarna we uiterlijk om 18:00 uur vertrekken op weg naar Volendam. Er zal geen tussenstop worden gemaakt. De instapprocedure zal door de ID-check wellicht langer duren dan gebruikelijk, kom dus op tijd!

Geldende (extra) maatregelen
Er zijn dit seizoen extra maatregelen van kracht. Onderdeel hiervan is een ID-check bij het omwisselen. Het kunnen tonen van een ID kaart is dus verplicht en ADO Den Haag zal erop controleren dat de naam op het ID en de naam op het ticket overeenkomen. Geen geldige legitimatie is helaas niet mee in de buscombi. Fouilleren zal in Volendam plaatsvinden. Het meenemen van ongeopende flesjes en blikjes frisdrank is toegestaan. Zelf alcohol meenemen is niet toegestaan. Het MFC is voorafgaand aan vertrek geopend om een drankje te kunnen kopen. 

Kaarten kopen voor deze wedstrijd doe je door in te loggen via je de ADO Den Haag Ticketshop