Frisdrankleverancier Vrumona en ADO Den Haag hebben hun samenwerking verlengd. Beide directies hebben deze week een contract getekend die beide partijen tot in ieder geval eind 2026 aan elkaar verbindt. Vrumona is al bijna vijftien jaar sponsor van ADO Den Haag en deze lange samenwerking wordt dus opnieuw verlengd.

Jesper van den Bosch, Commercieel Manager bij ADO Den Haag is blij met de meerjarige verlenging van het partnership: “Vrumona is al sinds jaar en dag sponsor van onze club. Dat de samenwerking nu weer met vijf jaar verlengd is onderstreept nog maar eens de fijne samenwerking en het succes van het partnership. We zijn Vrumona dankbaar voor het vertrouwen en kijken uit naar de toekomst.”

Chantal Anker, Accountmanager bij Vrumona spreekt verheugd over de verlengde samenwerking: “We zijn blij en trots dat we deze lang lopende succesvolle samenwerking van twee A-merken kunnen verlengen. Vrumona stimuleert een goede en gezonde leefstijl voor iedereen en moedigt aan om de inname van suiker zoveel mogelijk te reduceren. Samen met ADO Den Haag willen we invulling geven aan een gezonde leefstijl. De club heeft tegenslagen gekend, maar heeft altijd veerkracht getoond. Wij kunnen niet wachten om, als het weer mogelijk is, in een vol stadion te genieten van het spel en natuurlijk ons assortiment in het stadion.”

img 7142

img 7132

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Jesper van den Bosch
Manager Partnerships
(070) 3054515
Ontmoet ons team