Afgelopen vrijdag vond aan het Scheveningse strand de officiële seizoensopening van de Business Club, Residentie Club en Young Business Club plaats. Onder een stralend zonnetje was Restaurant Oscars het decor voor de aftrap van wat hopelijk een succesvol seizoen zal gaan worden.

Tijdens deze gezellige ‘VrijMiBo’ nam Commercieel Directeur Gert-Jan Bunt het openingswoord en sprak hij alle aanwezigen toe. Voor een aantal was dit tevens het eerste moment om kennis te kunnen maken met Bunt, die per 1 maart 2020 in dienst is gekomen bij ADO Den Haag.

Vanwege de coronamaatregelen was de setting iets aangepast, maar had iedereen voldoende ruimte om de 1,5 meter afstand te kunnen waarborgen. Iets wat overigens niets afdeed van de sfeer die er deze middag hing.

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Accountmanager
06-81456084
Ontmoet ons team