Op donderdag 10 september werd het seizoen voor de Sky Lounge-houders van ADO Den Haag officieel afgetrapt. Aan de rand van het gloednieuwe natuurgras van het Cars Jeans Stadion konden alle genodigden genieten van een heerlijke lunch.

Na het openingswoord van Commercieel Directeur Gert-Jan Bunt werden de nieuwe pakketten voor het bal-, aanvoerdersband- en wedstrijdsponsorschap gepresenteerd. Komend seizoen zult u de diverse audioboodschappen, die onderdeel zijn van deze pakketten, voorbij horen komen in het Cars Jeans Stadion.

De seizoensopening was een mooi moment om te netwerken met zowel bekende als nieuwe gezichten, waarbij de gezellige sfeer veel goeds belooft voor de diverse evenementen die nog op de kalender staan dit seizoen.

  

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Cynthia Hoek
Event & Sales Support
(070) 3054517
Ontmoet ons team