De coronacrisis brengt, ook voor ADO Den Haag, behoorlijke financiële en organisatorische uitdagingen met zich mee. Alle evenementen liggen stil en er moet serieus worden nagedacht over alternatieven en maatregelen. Heb jij hier ook creatieve ideeën voor?

ResilientSociety en WorldStartup organiseren komende vrijdag namelijk een ‘Ideation Fest’. Wat houdt dit concreet in? Een open brainstorm over mogelijke oplossingen voor de moeilijkheden die de coronacrisis teweegbrengt voor ADO Den Haag, dat zelf uiteraard ook al druk bezig is met aanpassingen die wellicht gemaakt moeten worden wegens de situatie omtrent het coronavirus. ResilientSociety betrekt ook universiteiten, overheid (Gemeente Den Haag/Provincie Zuid-Holland), startups en corporates bij de 'challenges' die worden opgepakt door dit platform.

Een selectie van relaties van ADO Den Haag kan in de online denktank meedenken over drie verschillende thema’s.

Klik hier voor meer informatie en het aanmelden voor de sessie van komende vrijdag (10.00 uur tot 16.00 uur).

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Ryan van Dijk
Accountmanager Partnerships
(06) 23 93 65 56
Ontmoet ons team