ADO Den Haag heeft een nieuwe commerciële kracht aangetrokken. Hans van der Ende is aangesteld als Senior Accountmanager. De 58-jarige Vlaardinger treedt op maandag 17 februari in functie.

Van der Ende heeft al 25 jaar commerciële ervaring in de voetbalwereld. In 1994 werd hij Commercieel Manager bij RBC Roosendaal, waar hij meer dan tien seizoenen in dienst was. Na een uitstapje bij FC Dordrecht en een terugkeer bij RBC kwam Van der Ende eind 2006 bij NAC Breda terecht. Daar was hij tot 2017 in vaste dienst werkzaam en daarna ook nog twee jaar (parttime) als commercieel adviseur actief. De afgelopen drie jaar bekleedde Van der Ende de functie Manager Partnerships bij SIS Leisure Group.

Meermaals werd Van der Ende al benaderd voor een comeback in het voetbal. Toen ADO Den Haag aanklopte, werd de verleiding te groot. “Ik was vereerd”, aldus de nieuwe Accountmanager. “Ik heb al meer dan 25 jaar in het voetbal gewerkt, maar toen ADO Den Haag kwam begon het echt weer te kriebelen. Ik wist dat ik dit gewoon moest doen. Naast de trouwe aanhang van deze mooie club spraken de nieuwe ambities van de organisatie mij aan”, stelt Van der Ende. “De start in Den Haag voelt als thuiskomen in het betaalde voetbal.”

Michel Kouer
Tegenover de komst van Van der Ende staat het vertrek van Michel Kouer, die actief was als Senior Accountmanager en eerder ook in diverse andere functies aan ADO Den Haag verbonden was.

 

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Ryan van Dijk
Accountmanager Partnerships
(06) 23 93 65 56
Ontmoet ons team