Remco van der Veen heeft ADO Den Haag per direct verlaten. De Manager Commerciële Zaken vertrekt in onderling overleg na een verschil van inzicht over het te voeren commercieel beleid.

Remco van der Veen begon in 2017 aan zijn rol als Manager Commerciële Zaken, nadat hij eerder van 1997 tot 2008 werkzaam was voor ADO Den Haag. Algemeen Directeur Mohammed Hamdi dankt hem voor zijn inzet en toewijding. “We zijn met elkaar in gesprek geweest over de invulling van het commerciële beleid richting de toekomst. De conclusie is dat partijen hierin niet op dezelfde lijn liggen. Namens ADO Den Haag wil ik Remco hartelijk danken voor zijn bijdragen en inspanningen voor de club en wens ik hem alle succes in het verdere verloop van zijn carrière.’’

Mohammed Hamdi zal voorlopig zelf eindverantwoordelijk zijn voor de commerciële zaken bij ADO Den Haag.

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Yannick Koevermans
Accountmanager Partnerships
(06) 38 57 63 19
Ontmoet ons team