Vanaf 15.45 uur in de Residentie Lounge

Een bijzonder affiche komende zondag in de Eredivisie. ADO Den Haag speelt thuis tegen AZ, voor wie het Cars Jeans Stadion inmiddels als een tweede thuis zal aanvoelen. Wederom zullen wij de spelers, supporters en sponsoren van AZ met open armen ontvangen. Rondom deze speciale wedstrijd zullen wij activiteiten organiseren en één daarvan willen wij in het bijzonder uitlichten: ‘De Tafel van Kees’.

"De Tafel van Kees’ staat zondag in het teken van de bijzondere samenwerking in de laatste weken tussen ADO Den Haag en AZ. Kees Jansma gaat hierover in gesprek met beide directeuren, Mohammed Hamdi en Robert Eenhoorn. Voor de voorbeschouwing op de wedstrijd zullen daarna voetbalgrootheden Lex Schoenmaker en Kees Kist aanschuiven. 

'De Tafel van Kees' was een wekelijks discussieprogramma op zondagmorgen over actuele voetbalgebeurtenissen en werd uitgezonden op FOX Sports. Zondag zal dit spektakel zich dus in de Residentie Lounge afspelen en in het teken staan van een bijzondere wedstrijd tussen teams die op dit moment het Cars Jeans Stadion beiden als hun thuishaven zien.

Dit mag u niet missen, graag zien we u zondag!

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Cynthia Hoek
Event & Sales Support
(070) 3054517
Ontmoet ons team