Op dinsdag 19 maart was het opnieuw tijd voor een Business Event van ADO Den Haag. De zakelijke relaties uit de Residentieclub en de unithouders genoten samen met de voltallige eerste selectie van een zeer smakelijke en uitgebreide lunch bij het gastronomische restaurant Savarin in Rijswijk.

Vanaf 13.00 uur werden ongeveer vijftig sponsoren in kleine clubjes welkom geheten in L’Entrée, een fraaie huiskamer die dient als ontvangstruimte van Savarin. Nadat de zakelijke relaties een kopje koffie genuttigd hadden, vond iedereen zijn plekje in het restaurant. Daar werd na een openingswoord van Algemeen Directeur Mattijs Manders genoten van een spectaculaire driegangenlunch.

Tijdens het culinaire hoogstandje werd er door de spelers, staf en sponsoren uitgebreid gesproken over voetbal en het bedrijfsleven. De geslaagde lunch werd afgesloten met een dankwoord van Fons Groenendijk. Via deze weg wil ADO Den Haag de aanwezige relaties nogmaals bedanken voor hun aanwezigheid en enthousiasme!

Wilt u ook lid worden van de grootste netwerkvereniging in de Haagse regio? Kijk dan op adodenhaag.nl/business!

Video

 

Foto's

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Ryan van Dijk
Accountmanager Partnerships
(06) 23 93 65 56
Ontmoet ons team