Profiteer nu van het Haags 1-2 tjûh! Wat houdt dit in? Minimaal één (extra) Business Seat voor de wedstrijden ADO Den Haag - sc Heerenveen én ADO Den Haag - Vitesse, met daarbij een gratis en gesigneerd wedstrijdshirt van ADO Den Haag (tweede uitshirt)! Waar wacht je nog op?

De wedstrijden van ADO Den Haag tegen sc Heerenveen en Vitesse worden respectievelijk op zaterdag 9 maart (19.45 uur) en zaterdag 30 maart (18.30 uur) gespeeld. Business Clubleden van ADO Den Haag krijgen voor 160 euro extra kaarten en een gesigneerd tweede uitshirt, niet-leden betalen 190 euro voor het Haags 1-2 tjûh.

Doe snel mee door dit formulier in te vullen!

Het Haags 1-2 tjûh bestaat uit:

 • 1x (extra) Business Seat ticket ADO Den Haag - sc Heerenveen
 • 1x P3 parkeerkaart ADO Den Haag - sc Heerenveen
 • 1x (extra) Business Seat ticket ADO Den Haag - Vitesse
 • 1x P3 parkeerkaart ADO Den Haag - Vitesse
 • 1x Gesigneerd wedstrijdshirt (tweede uitshirt)

Neem contact met mij op!

Contact

 • Vul uw bedrijfsnaam in.
 • *
 • Vul uw voor en achternaam in.
 • Vul uw mobiel nummer in.
 • *
 • Vul uw e-mail adres in.
 • Vul uw toelichting in.
 • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Dave Zonderop
Senior Accountmanager
(06) 23 37 99 84
Ontmoet ons team