ADO Den Haag gaat met haar Business Club wederom Europa in! Dit keer een dagje langer dan gebruikelijk waardoor u als zakelijke relatie van ADO Den Haag nog meer tijd heeft om het nuttige met het aangename te combineren.

De bestemming: Porto! U verblijft in een luxe 5 sterren hotel, met iedere ochtend een uitgebreid ontbijt. Samen ontdekken we de schatten van Porto en zullen wij u culinair proberen te verrassen! Uiteraard bezoeken wij ook de 1/8ste finale in de Champions League tussen FC Porto en AS Roma in het prachtige Estádio do Dragão.

Wij kijken er naar uit om samen met onze Business leden wederom Europa in te gaan! Meer informatie en inschrijven voor deze trip, klik hier.

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Jesper van den Bosch
Manager Partnerships
(070) 3054515
Ontmoet ons team