Voorafgaand aan de wedstrijd tussen ADO Den Haag en Feyenoord werd er een culinaire strijd uitgevochten in De Brasserie van het Cars Jeans Stadion. Pierre Wind (ADO Den Haag) en Herman den Blijker (Feyenoord) serveerden verschillende gerechten aan de business leden van ADO Den Haag, die vervolgens hun favoriet mochten kiezen! De presentatie was in handen van Dennis Weening.

Ruim honderd personen genoten vanaf het middaguur van het heerlijke eten en het bijbehorende entertainment. Vol energie wilden Wind en Den Blijker de winst binnenhengelen. Ze gooiden niet alleen hun kwaliteiten als chefkok, maar ook hun charmes in de strijd. Beide televisiechefs serveerden drie kleine gerechten en uiteindelijk kwam Wind als winnaar uit de spannende strijd. Alle eters hebben genoten, maar Wind en Den Blijker zelf ook. De bekende chefkoks hebben het zelfs over een eventueel vervolg in De Kuip gehad...

Kortom: een zeer geslaagd evenement voor een mooie wedstrijd! Uiteraard was ADO TV erbij en deed presentator Weening ook nog een kort interview met Wind en Den Blijker.

Video

Foto's


Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Ryan van Dijk
Accountmanager Partnerships
(06) 23 93 65 56
Ontmoet ons team