ADO Den Haag en Cars Jeans hebben hun contract zaterdagavond opengebroken en verlengd tot medio 2022. Namens beide partijen laten directeuren Mattijs Manders en Cees van Bueren bij ADO TV weten dat ze blij en trots zijn na het verlengen van de samenwerking.

Bij Manders, Algemeen Directeur van ADO Den Haag, staat de dag van de eerste ontmoeting met Cars Jeans (zomer 2017) nog vers op het netvlies. "Er ontstond toen heel snel een klik tussen ADO Den Haag en Cars Jeans. Beide partijen hebben na anderhalf jaar nog steeds veel plezier in de samenwerking. We passen ook gewoon goed bij elkaar; we houden ervan om onze mouwen op te stropen en niet te moeilijk te doen. Het gaat om resultaat en hard werken. Dat typeert beide partijen", stelt Manders. "Dat Cars Jeans zich zo lang aan de club verbindt, vind ik ook een mooie bevestiging voor de weg die we zijn ingeslagen. Tot slot vind ik het persoonlijk ook mooi om te zien dat Cees van Bueren zo'n grote ADO Den Haag-supporter is geworden in korte tijd."

Van Bueren noemt ADO Den Haag 'een heel leuke club'. "En het is gewoon een goede, stabiele club. ADO Den Haag knokt er altijd voor. De club is vaak de underdog, maar vecht zich altijd uit moeilijke situaties. Ze komen er altijd uit. Dat hebben we bij Cars Jeans ook vaak meegemaakt", aldus de Cars Jeans-directeur. "Ik zie vanaf dag één van de samenwerking ook verbeteringen bij ADO Den Haag. Ik zie steeds meer structuur in de organisatie en dat geeft mij een goed gevoel", sluit Van Bueren af.

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Senior Accountmanager
(06) 51 43 30 40
Ontmoet ons team