linkedin na feyenoord

Ervaar, gedurende een half seizoen de wedstrijden van ADO Den Haag vanaf uw eigen Business Seat(s) op de Eretribune. Samen met uw relaties beleeft u 9 thuiswedstrijden in het Cars Jeans Stadion en vergroot u uw zakelijke netwerk op de Business Club evenementen. Overweegt u om aan te sluiten bij het grootste zakelijke netwerk uit de Regio Haaglanden, of wenst u meer informatie? Mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., bel 070-3054530 of vul uw contactgegevens in op de website.

Indien u beslist vóór 19 januari dan ontvangt u tevens een extra Seat bij ADO Den Haag – Ajax cadeau!

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Senior Accountmanager
(06) 51 43 30 40
Ontmoet ons team