business seats

Ervaar, gedurende een half seizoen de wedstrijden van ADO Den Haag vanaf uw eigen Business Seat(s) op de Eretribune. Samen met uw relaties beleeft u 9 thuiswedstrijden in het Cars Jeans Stadion en vergroot u uw zakelijke netwerk op de Business Club evenementen. Overweegt u om aan te sluiten bij het grootste zakelijke netwerk uit de Regio Haaglanden, of wenst u meer informatie? Mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., bel 070-3054530 of vul uw contactgegevens in op de website.

Indien u beslist vóór 23 december dan ontvangt u tevens ADO Den Haag – Feyenoord cadeau!

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Cynthia Hoek
Event & Sales Support
06-12928210
Ontmoet ons team