Leden van het zakelijke netwerk van ADO Den Haag waren dinsdagochtend te gast bij De Persgroep. Daar werd een kijkje achter de schermen genomen, waardoor de zakelijke relaties nu precies weten hoe hun krantje elke ochtend op de mat kan vallen.

De jaarlijkse 'Bits & Bites'-dag werd afgetrapt in het Cars Jeans Stadion. Paul van den Bosch, hoofdredacteur van AD Regio, vertelde over digitalisering en hoe het AD en de regionale dagbladen vooruitkijken en omgaan met veranderende verdienmodellen.

Na deze interessante presentatie was het tijd voor een rondleiding in de drukkerij. Daar werden onze leden van een rondleiding voorzien en konden zij met eigen ogen aanschouwen hoe de krant gedrukt wordt. Relaties van De Persgroep namen op hun beurt een kijkje in het Cars Jeans Stadion en eindigden, aan het einde van de training, met een foto op het veld.

De informatieve ochtend werd afgesloten met een broodje en een drankje; er was alle gelegenheid om elkaar beter te leren kennen.

Kortom, het was een interessante en geslaagde ochtend!

Foto's Bits & Bites

Video

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Dave Zonderop
Senior Accountmanager
(06) 23 37 99 84
Ontmoet ons team