Afgelopen donderdagochtend was het tijd voor het traditionele Ondernemersontbijt voor de businessclub van ADO Den Haag. Met ditmaal een speciale fit-editie. Rond 7.15 uur druppelden de eerste sportievelingen het Cars Jeans Stadion al binnen, om daar de spiertjes even lekker los te gooien.

Er stond voor de businessclubleden eerst een intensieve sportles op het programma. In deze training waren onder meer een bootcamp, core-training en een afsluitende yoga-sessie opgenomen. De fanatieke deelnemers hielden zich goed staande tijdens deze beproeving, die werd begeleid door trainers van Basic-Fit.

Nadat alle geblesseerde businessclubleden na de sportles ook waren aangeschoven bij het gezelschap, was het tijd voor een lekker ontbijt. Onder het genot van een smoothie, gebakken eitjes, croissantjes en meer, werd er volop genetwerkt.

Met spierpijn in de benen en een goedgevulde maag kijkt ADO Den Haag terug op een geslaagd ondernemersontbijt.

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Senior Accountmanager
(06) 51 43 30 40
Ontmoet ons team