ADO Den Haag verwelkomt wederom een nieuwe relatie in haar Business netwerk. Auditing & Consulting Services (ACS Partners) is enthousiast om er zowel sportief als zakelijk een fantastische seizoen van te maken.

ACS Partners zijn zelfstandig werkende professionals met verschillende expertises en achtergronden gecombineerd in een netwerk. ACS Partners is een betrouwbare partij als u op zoek bent naar professionals die u in uw vraagstukken kunnen ondersteunen. De dienstverlening met betrekking tot advisering, onderzoek en interim ondersteuning richt zich op de terreinen Governance, Risk Management, Compliance, (internal en external) Audit, AO/IC en Program Management.

Marc van der Veen één van de partners van ACS, heeft een achtergrond als bedrijfseconoom en is ingeschreven in het accountantsregister als registeraccountant. Hij is binnen ACS mede-initiatiefnemer van de dienstverlening op het gebied van AO/IC (www.acs-aoic.nl) en ondersteunt organisaties bij het op orde brengen van hun processen en bedrijfsvoering. Meer informatie over ACS kunt u vinden op www.acspartners.nl

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Jesper van den Bosch
Manager Partnerships
(070) 3054515
Ontmoet ons team