De jeugdopleiding van ADO Den Haag heeft een mooie donatie gekregen van de Westlandse ondernemers van de Haagse skybox Westland-United. De groep van twintig bedrijven heeft een cheque van 4.500 euro overhandigd aan de jeugdacademie. Deze werd onlangs overhandigd aan Tom Beugelsdijk.

Het bedrag van 4.500 euro is bijeengebracht rondom de thuiswedstrijden van ADO Den Haag, waar de skybox Westland-United volgend seizoen alweer haar tienjarig jubileum viert. De Westlandse ondernemers hebben een dubbele skybox in het Cars Jeans Stadion.

Klik hier voor meer informatie over Westland-United.

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Cynthia Hoek
Event & Sales Support
(070) 3054517
Ontmoet ons team