Vlak voor de wedstrijd tegen PSV van afgelopen zondag is er in de Senaatskamer een contract getekend voor een nieuw ADO Den Haag Business Platform. Dit zakelijke platform is een vertegenwoordiging van de businessleden, die is ontstaan na het ophouden van de Business Club ADO Den Haag. 

Het ADO Den Haag Business Platform heeft als doel om het Business-to-Business (B2B) aspect te vergroten, te verbeteren en te behouden en dient daarnaast de mogelijkheid te krijgen om, onder de noemer NV ADO Den Haag, bepaalde activiteiten te organiseren voor alle businessleden.

In het ADO Den Haag Business Platform nemen de volgende mensen zitting:

Zittend v.l.n.r.: Mattijs Manders (Algemeen Directeur ADO Den Haag), René Baggerman (Voorzitter Business Platform), Remco van der Veen (Commercieel Manager)

Staand v.l.n.r.: Freddy van der Bergh, Arjo Reedijk, Jan Willem Dijksman, Nathalie van der Velde

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Cynthia Hoek
Event & Sales Support
(070) 3054517
Ontmoet ons team