Woensdag was het weer tijd voor de jaarlijkse kick-off van zakelijke seizoen van ADO Den Haag. Meer dan 100 sponsoren kwamen, samen met de selectie, naar Peukie Beachclub op Scheveningen om onder het genot van een hapje en drankje vooruit te blikken op het nieuwe jaar.

Iedereen kwam met een lach binnen; het weer zat namelijk erg mee! En op het strand scheen de zon natuurlijk helemaal lekker. De medewerkers van Peukie Beachclub deden er weer alles aan het iedereen naar de zin te maken. Al met al dus een geslaagde kick-off! Op naar een mooi seizoen!

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Business brochure

Download
Brochure 2019 - 2020
Het zakelijk lidmaatschap ADO Den Haag biedt bedrijven de mogelijkheid samen met nieuwe en bestaande relaties een fantastisch avond uit te beleven.

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Jesper van den Bosch
Accountmanager
(070) 3054515
Ontmoet ons team