Op dinsdag 28 maart waren er 36 winnaars van de VriendenLoterij in het Kyocera Stadion aanwezig voor een Meet&Greet.

Zij kregen ’s ochtends een rondleiding door het stadion. Daarna konden de winnaars in een heerlijk zonnetje nog kijken naar een gedeelte van de training van het eerste elftal. Maar het leukste van de dag was ongetwijfeld de uitgebreide lunch met de selectie van ADO Den Haag. Na afloop kreeg iedereen een bal waarop ze alle handtekeningen van de spelers konden verzamelen. Na een gezamenlijke groepsfoto was de Meet&Greet afgelopen. Een geslaagde dag!

De VriendenLoterij steunt sinds 2005 de jeugdopleiding van ADO Den Haag. Dit is mogelijk door de vele ADO Den Haag-supporters die met de VriendenLoterij meespelen. De helft van de inleg van degenen die de jeugdopleiding als goed doel kiezen, gaat rechtstreeks naar de opleiding. Meer informatie is te lezen op adodenhaag.nl/vriendenloterij.

Zie hieronder een impressie van de Meet&Greet

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Accountmanager
06-81456084
Ontmoet ons team