Donderdagochtend kwamen tientallen sponsoren van ADO Den Haag bijeen in de Zuiderpark Lounge voor het Ondernemersontbijt. Voordat iedereen kon aanschuiven voor het heerlijke ontbijtbuffet was het tijd voor een heuse voetbalquiz onder leiding van Ronald van der Geer, de persvoorlichter van ADO Den Haag. Hij onderwierp de sponsoren aan 25 vragen. Het bleek dat het met de voetbalkennis van de meesten wel goed zat! Maar een aantal sprong net wat boven de rest uit.

De winnaars van de quiz waren:

Ed Wubben (Rai Horeca Beheer)
Rene Baggerman (Bex Beveiliging)
Hans Lammertink (Lammertink Groep)
Aad van der Wansem (Lammertink Groep)
Renate den Heijer (Gemeente Den Haag)
John Bolman (Bolman Cleaning Services BV)

Zij wonnen twee Fieldseats-kaarten (incl. diner/buffet) voor een thuiswedstrijd van ADO Den Haag naar keuze. Nadat iedereen hun prijs in ontvangst had genomen, konden de sponsoren onder het genot van een uitstekend verzorgd ontbijt nog even napraten over de quiz. Het was een geslaagde ochtend!

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Accountmanager
06-81456084
Ontmoet ons team