Vrijdag 15 april hebben Jan Willem Wigt (Algemeen Directeur ADO Den Haag) en regiodirecteur Frans van Kreuningen van Tempo-Team een samenwerkingsovereenkomst getekend. De samenwerking tussen ADO Den Haag en Tempo-Team zal vorm krijgen onder de naam 'ADO@Work' powered bij Tempo-Team. ADO@Work gaat vacatures vervullen van bedrijven uit het netwerk van ADO Den Haag.

Een ander onderdeel van de samenwerking is de werving, selectie en plaatsing van kandidaten uit bijzondere doelgroepen. Door de samenwerking via 'ADO@Work', steunt Tempo-Team de club. Het uitzendbureau wordt tevens partner voor de talenten van de jeugdopleiding.

Vacatures kunnen op dit moment worden gemeld bij Karin Hagebeek via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Intercedenten van Tempo Team zijn op vaste tijden aanwezig in unit 3.02 om vacatures in behandeling te nemen. Ook als je op zoek bent naar een baan kun je bij hen terecht.

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Jesper van den Bosch
Manager Partnerships
(070) 3054515
Ontmoet ons team