Op vrijdagavond 4 maart heeft ADO Den Haag de 8ste overwinning van dit seizoen geboekt. In het Kyocera Stadion werd er met 2-1 gewonnen van FC Twente. Verkozen tot Bodega Norton Man of the Match was deze wedstrijd Thomas Kristensen.

Slechts twee minuten na de aftrap nam Kristensen reeds de openingstreffer voor zijn rekening. Helaas voorkwam de paal zijn tweede treffer. Kristensen, die de afgelopen wedstrijden weinig in actie kwam, was belangrijk op het middenveld en verdiende daarmee deze uitverkieizing bij het Haagse publiek.

De Man of the Match wordt mogelijk gemaakt door Bodega Norton, uw partner in uitzonderlijke wijnen.

De volgende thuiswedstrijd van ADO Den Haag vindt plaats op zondag 20 maart, tegenstander is dan NEC. Kaarten voor deze wedstrijd zijn te bestellen via www.adodenhaag.nl/reservering.

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Cynthia Hoek
Event & Sales Support
(070) 3054517
Ontmoet ons team