Vanavond, voorafgaand aan de wedstrijd ADO Den Haag – FC Twente, is het officieel bekend gemaakt op de videowalls: Basic-Fit zal in het seizoen 2016-2017 voor het zesde achtereenvolgende seizoen hoofdsponsor zijn van de Haagse Eredivisionist.

Basic-Fit staat komend seizoen niet alleen op het shirt, ook op de LED Boarding, vaste boarding, op de Jeugdopleiding, en in de online en gedrukte media zal de naam van de sportschoolketen weer prijken.

John Verhouden, Sales & Marketing Manager van Basic-Fit, is blij met de samenwerking: "Wij behalen prima onze doelstellingen en dat is mede te danken aan ADO Den Haag."

Jan Willem Wigt, Algemeen Directeur van ADO Den Haag, is zeer verheugd met de contractverlening: "Het is fantastisch dat sponsoren, en zeker in dit geval onze hoofdsponsor Basic-Fit, vertrouwen heeft en houdt in ADO Den Haag. We gaan er volgend seizoen weer een prachtig jaar van maken en zijn maar wat trots dat Basic-Fit hier opnieuw deel van gaat uitmaken."

 

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Cynthia Hoek
Event & Sales Support
(070) 3054517
Ontmoet ons team