Vanaf de wedstrijd van aanstaande zaterdag 27 februari uit tegen PSV zal Venéco op de mouw van het wedstrijdshirt van ADO Den Haag verschijnen. Ook het tweede team gaat met deze nieuwe mouwsponsor spelen. Eerder zetten ADO Den Haag en Venéco hun handtekening onder een overeenkomst die beide partijen voor 3,5 seizoen aan elkaar verbindt. 

Venéco is een begrip in het Westland en is toonaangevend op het gebied van automatisering, telecom en beveiliging. Venéco levert zowel deel- als wel totaaloplossingen voor uw kristische bedrijfsprocessen. Van intelligente netwerken tot netwerkbeveiliging, van Cloud computing tot toegangsmanagement. Venéco zal middels haar eigen product MyEasyOffice.nl per direct aanvangen met het creëren van online werkplekken en het professionaliseren van de ICT processen binnen ADO Den Haag. Door gebruik te maken van de kennis en ervaring van Venéco is het uiteraard onze doelstelling om door middel van intelligente werkplekken de bedrijfsprocessen bij ADO Den Haag naar een nog hoger plan te tillen.

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Cynthia Hoek
Event & Sales Support
(070) 3054517
Ontmoet ons team