Onlangs heeft ADO Den Haag een prachtig cadeau ontvangen van Marc Pas. In de Zuiderpark Lounge prijkt inmiddels een unieke klok.

Vorig jaar ontmoette Marc Pas van Passende Geschenken klokkenmaker Marcel Tieleman van Mauno Wandklokken. Marcel ontwerpt unieke wandklokken op maat. Om deze bijzondere, vernieuwende klokken bekend te maken aan particulieren en bedrijven stelde Marc voor er samen één aan ADO Den Haag te schenken.

Na overleg met Peter Berg en Ron de Visser van ADO Den Haag is er een bijzondere klok voor de Zuiderpark Lounge gemaakt. Het ontwerp is gebaseerd op de Noord-tribune (lange zij) van het oude Zuiderparkstadion. Marc Pas, zoon van oud-speler René Pas, kwam daar al in de jaren 70 als klein jongetje met zijn opa. Op zondag 24 januari, een uur voor de wedstrijd tegen Cambuur, heeft de onthulling in de Zuiderpark Lounge plaatsgevonden.

De klok heeft een aantal bijzondere eigenschappen. De klok wordt via een atoomsysteem aangestuurd vanuit Frankfurt, past zelf de zomer/wintertijd aan en loopt hierdoor altijd exact op tijd. De klok heeft een diameter van 100 cm en een robuuste RVS kast. Het eigen ontwerp op de wijzerplaat maakt de klok uniek.

Wij hopen dat de mensen bij ADO Den Haag met veel plezier de exacte tijd van nu zien, met daarachter een nostalgisch verleden tijd.

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Accountmanager
06-81456084
Ontmoet ons team