ADO Den Haag gaat de KNVB verzoeken om teruggeplaatst te kunnen worden in de veilige categorie II. De club heeft van de KNVB de verplichting opgelegd gekregen om uiterlijk 4 maart te beschrijven hoe het dreigende liquiditeitstekort over het lopende seizoen opgelost gaat worden. ADO Den Haag loopt echter voor op schema en heeft inmiddels een oplossing gerealiseerd voor het dreigende liquiditeitstekort. Daarmee voldoet de club aan de gestelde voorwaarden. De Licentiecommissie beoordeelt deze documenten en ADO Den Haag verwacht derhalve op korte termijn ook van de Licentiecommissie te vernemen dat de vangnetbepaling is opgeheven en ADO Den Haag weer in categorie II wordt ingedeeld.

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Accountmanager
06-81456084
Ontmoet ons team