ADO Den Haag zal de aankomende 3 thuiswedstrijden in de avond spelen. Voor u een fantastisch moment om de overwinning op Feyenoord een passend en feestelijk vervolg te geven. Een avondwedstrijd bij ADO Den Haag staat namelijk garant voor een feestje!

Voorafgaand aan deze thuiswedstrijden bent u van harte welkom in onze Zuiderpark Lounge waarna u tijdens de wedstrijden geniet van de sfeer en ambiance die passen bij een avondwedstrijd van ADO Den Haag. Na afloop van deze wedstrijden maken we er een ouderwets feestje van! Aan LIVE muziek zal het deze avonden uiteraard niet ontbreken.

Zorg dat u en uw relaties erbij zijn en ontvang 3 sfeervolle en feestelijke avondwedstrijden voor de prijs van 2.

Bestel nu uw passé-partout met toegang Zuiderpark Lounge via http://adodenhaag.nl/avondwedstrijden

2is3

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Cynthia Hoek
Event & Sales Support
(070) 3054517
Ontmoet ons team