Zondag 1 november staat de topper ADO Den Haag - Feyenoord op het programma. Kan ADO Den Haag, net als in de eerste wedstrijd van het seizoen, wederom stunten tegen een topploeg. Om 12:30 trappen wij deze zondag af tegen de Rotterdammers. Een wedstrijd die elk seizoen garant staat voor extra passie, strijd en een fantastische sfeer.

De kaartverkoop gaat hard, de Sky Lounges zijn voor deze wedstrijd reeds volledig uitverkocht! Heeft u nog geen toegangskaarten en wilt u, samen met uw relaties, toch bij deze wedstrijd aanwezig zijn? In onze Residentie en Business Lounge zijn nog kaarten verkrijgbaar.

Klik hier om direct extra kaarten te bestellen!

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Accountmanager
06-81456084
Ontmoet ons team