ADO Den Haag had al heel lang de wens twee mooie Videowalls te plaatsen in het Kyocera Stadion zodat we onze bezoekers van nog meer informatie kunnen voorzien en de beleving van wedstrijden in het stadion nog verder kunnen vergroten. Samen met Hulskamp Audiovisueel gaan deze schermen van 36 m2 er nu ook daadwerkelijk komen. ADO Den Haag biedt met deze schermen nog meer exposuremogelijkheden aan bedrijven die hun product of dienst onder de aandacht willen brengen van de 15.000 toeschouwers. De heren Hulskamp en Jan Willem Wigt ondertekenden de overeenkomst voor het leveren en plaatsen van de schermen.

De komende dagen wordt bekeken of de schermen bij het eerste thuisduel van het seizoen, tegen PSV op zaterdag 8 augustus, al in gebruik genomen kunnen worden. Er wordt in ieder geval hard gewerkt om die datum te halen. Beide schermen komen in de hoeken van het stadion zoals bij het WK Hockey in 2014, de één op de hoek tussen de Lex Schoenmaker Familietribune en de Haaglandentribune, de ander op de hoek tussen de Aad Mansveld Tribune en de Eretribune.

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Business brochure

Download
Brochure 2019 - 2020
Het zakelijk lidmaatschap ADO Den Haag biedt bedrijven de mogelijkheid samen met nieuwe en bestaande relaties een fantastisch avond uit te beleven.

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Jesper van den Bosch
Manager Partnerships
(070) 3054515
Ontmoet ons team