Onder het vernieuwde motto 'Samen 1 ADO Den Haag' is het onze doelstelling om voor iedereen een toegankelijk en sfeervol ADO Den Haag te creëren. Daarom komt ADO Den Haag nu met een vernieuwd Business concept voor heel zakelijk Haaglanden. Voor de wedstrijd hebben alle Businessleden toegang tot de ruimte 'Zuiderpark Lounge' en dat alles tegen een sterk verlaagde prijs en vooral verhoogde hospitality.

Voor slechts € 750,- bent u nu al voor een half seizoen onderdeel van het zakelijke netwerk van ADO Den Haag en verzekerd van 9 thuiswedstrijden met Haagse Bluf, Passie en Strijd.

Met een Halve Business Seizoenkaart beschikt u niet alleen over een luxe business seat tijdens alle thuiswedstrijden in de Eredivisie na de winterstop, waaronder de topwedstrijden tegen FC Twente, Vitesse en PSV, maar heeft u tevens toegang tot de gezelligste ruimte in het stadion, waarin elke wedstrijd live muziek door diverse artiesten wordt gespeeld. Het zakelijke netwerk van ADO Den Haag bestaat uit zo'n 500 bedrijven en is daarmee DE ontmoetingplaats voor ondernemers in regio Haaglanden.

Geef een 'Zakelijk Netwerk' Cadeau!

Bestel uw Halve Business Seizoenkaart vóór 31 december en u bent verzekerd van 9 thuiswedstrijden Haagse Bluf, Passie en Strijd! Geef ook uw relatie, naast een wedstrijdbeleving, een zakelijk netwerk cadeau en bestel de Halve Business Seizoenkaart.

Bent u geïnteresseerd in het arrangement? Neem dan snel contact op met onze commerciële afdeling via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 070-3054530!
U kunt reageren tot 31 december.

De Business Seizoenkaart geeft recht op:

 • Toegang tot alle competitie-, en oefenwedstrijden van ADO Den Haag
 • Toegang Zuiderpark Lounge voor de wedstrijd
 • Luxe stoel op de eretribune van het Kyocera stadion
 • 1 Parkeerkaart P3 twv € 350,- per 2 seats
 • Koffie/Thee en broodjes voor de wedstrijd
 • Gratis drankjes in de rust
 • Bittergarnituur na de wedstrijd
 • Live muziek na de wedstrijd
 • 25% korting op zaalhuur
 • Lid Businessclub ADO Den Haag met toegang businessevenementen
 • Ontvangst ADO Den Haag Zaken en Mensen
 • Verloting van gesigneerd en ingelijst wedstrijdshirt na de wedstrijd
 • 15% korting op merchandise

Neem snel contact op met onze commerciële afdeling via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 070-3054530!

Neem contact met mij op!

Contact

 • Vul uw bedrijfsnaam in.
 • *
 • Vul uw voor en achternaam in.
 • Vul uw mobiel nummer in.
 • *
 • Vul uw e-mail adres in.
 • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Business brochure

Download
Brochure 2019 - 2020
Het zakelijk lidmaatschap ADO Den Haag biedt bedrijven de mogelijkheid samen met nieuwe en bestaande relaties een fantastisch avond uit te beleven.

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Cynthia Hoek
Event & Sales Support
(070) 3054517
Ontmoet ons team