Vrijdagochtend 31 oktober werd het eerste ondernemersontbijt van het seizoen gehouden. Zo'n 100 sponsoren waren al vroeg in het Kyocera Stadion aanwezig om samen te ontbijten en te netwerken. Speciaal voor deze gelegenheid werd trendwatcher Adjiedj Bakas uitgenodigd, die de aanwezigen boeide met zijn verhaal over de toekomst van de zakelijke markt.

Bekijk hieronder het videoverslag van het Ondernemersontbijt

 

 

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Accountmanager
06-81456084
Ontmoet ons team