Haaglanden Gifts heeft er samen met ADO Den Haag alle vertrouwen in, dat wij weer een mooi seizoen tegemoet gaan. Eigenaresse Pauline Plug, van Business Unit 4.18 heeft haar contract alweer bijgetekend voor het seizoen 2015-2016.

Als u de Business Unit van Haaglanden Gifts binnenwandelt, verkeert u gelijk in een omgetoverde" Kerstwereld. Al vanaf 25 stuks kunt u hier een Kerstpakket op maat maken. Zij bieden u een breed en verrassend assortiment en helpen u graag met het samenstellen ervan. Service en kwaliteit staat bij Haaglanden Gifts hoog in het vaandel en zij organiseren het graag van A tot Z voor u. Ook al uw Relatiegeschenken en Promotioneel textiel.

U als Businesslid van ADO Den Haag ontvangt bij het zelf samenstellen van uw Kerstpakket 10% korting. Tevens ontvangt de club een percentage van uw order. Het is fijn om als club te zien hoe onze Businessleden elkaar versterken.

Buiten de wedstrijden is Haaglanden Gifts op afspraak aanwezig: Tel 070 820 0330"

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Jesper van den Bosch
Manager Partnerships
(070) 3054515
Ontmoet ons team