Afgelopen woensdag vond de officiële zakelijke seizoensopening van ADO Den Haag plaats. Met uitzicht op de skyline van Den Haag was The Harbour Club Den Haag het decor voor de aftrap van wat hopelijk een succesvol seizoen zal gaan worden.

seizoensopening business 2

Tijdens deze gezellige borrel nam Algemeen Directeur Edwin Reijntjes het openingswoord en bedankte hij alle sponsoren voor hun onvoorwaardelijke steun. Even later was het podium voor Dirk Kuyt, die de ongeveer 80 aanwezigen vertelde over zijn eerste weken als hoofdtrainer.

seizoensopening business 21

Tijdens het evenement konden bedrijven zich ook in schrijven voor het bal-, aanvoerdersband- en wedstrijdsponsorschap. Op een groot bord werden direct alle bedrijfsnamen ingevuld.

seizoensopening business 11

Uiteraard was de seizoensopening ook een mooi moment om te netwerken met zowel bekende als nieuwe gezichten, waarbij de gezellige sfeer veel goeds belooft voor de diverse evenementen die nog op de kalender staan dit seizoen.

Foto's

 

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • Vul uw toelichting in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Dave Zonderop
Senior Accountmanager
(06) 23 37 99 84
Ontmoet ons team