Goed nieuws vanuit onze Jeugdopleiding. Dinsdag heeft ADO Den Haag Samuel Chromek vastgelegd, een 16-jarige jeugdinternational van Slowakije. Hij is voor de komende drie seizoenen gecontracteerd en zal direct aansluiten bij het elftal van Onder 17.

Rob Meppelink, Hoofd Jeugdopleiding, over de nieuwe aanwinst: "Samuel is een complete middenvelder, iemand die voldoet aan alle eisen die we in de Jeugdopleiding aan een speler stellen. We gaan hem voorzichting brengen. Daarom begint Samuel bij Onder 17. Hopelijk gaat hij zich de komende drie jaar goed ontwikkelen. Dat de club zo'n talent binnenhaalt, is een compliment voor onze Jeugdopleiding. We zijn goede stappen aan het maken."

Chromek zelf is ook blij om bij ADO Den Haag te mogen spelen. "Het is een mooie club. Voordat ik naar Nederland kwam, kende ik ADO Den Haag eigenlijk alleen via internet. Ik ben hier nu al een paar weken op proef en begin me al echt thuis te voelen. Ik wil hier de komende jaren mijn beste spel laten zien."