basic fit2

Basic-Fit staat sinds 2011 op het shirt van ADO Den Haag. Eerst op de voorkant, vanaf 2017 op de achterkant. Basic-Fit heeft in Nederland meer dan 150 clubs en in heel Europa zijn dat er zelfs meer dan 450! Daar zijn we maar wat trots op!

Sporten bij Basic-Fit heeft veel voordelen. Zo kan elk lid met zijn of haar pasje sporten bij alle clubs door heel Europa. Er is dus altijd wel een Basic-Fit in de buurt! Er zijn ruime openingstijden. Sommige clubs zijn zelfs 24 uur per dag geopend. Je kunt dus sporten op het moment dat het jou het beste uitkomt!

basic fit1

Basic-Fit beschikt altijd over de nieuwste apparatuur. Daarnaast worden er gedurende de dag gratis virtuele lessen aangeboden. Sinds kort is er in alle clubs een Virtual Coach met digitale weegschaal. Maar het is ook steeds vaker mogelijk om met een personal trainer aan de slag te gaan. Ook voor fysiotherapie ben je bij veel clubs van Basic-Fit aan het juiste adres!


Naar de website

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Business brochure

Download
Brochure 2019 - 2020
Het zakelijk lidmaatschap ADO Den Haag biedt bedrijven de mogelijkheid samen met nieuwe en bestaande relaties een fantastisch avond uit te beleven.

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Accountmanager
06-81456084
Ontmoet ons team