ADO Den Haag start vanaf juli 2018 met vernieuwde Voetbalkampen voor jongens en meisjes van 6 tot en met 15 jaar. Tijdens de voetbalkampen ervaren de kinderen in drie dagen onder leiding van gediplomeerde trainers hoe het is om als een profvoetballer van ADO Den Haag door het leven te gaan. Daarnaast maken deelnemers aan de ADO Den Haag Voetbalkampen zelfs kans op een stage in de jeugdopleiding van ADO Den Haag. Onlangs werd het officiële contract tussen ADO Den Haag en Soccer Camps United door beide partijen ondertekens in het Cars Jeans Stadion.

De ADO Den Haag Voetbalkampen vinden vanaf juli 2018 plaats in de reguliere voorjaars-, mei-, zomer- en herfstvakanties.

Unieke lanceringseditie in het Cars Jeans Stadion
De eerste editie vindt plaats in het Cars Jeans Stadion van ADO Den Haag van maandag 16 juli 2018 tot en met woensdag 18 juli 2018, iedere dag van 9:00 uur – 15:00 uur. Alle informatie over de ADO Den Haag Voetbalkampen is te vinden via: www.adodenhaag.nl/voetbalkampen

Naast het unieke voetbalkamp in het Cars Jeans Stadion vinden er tevens ADO Den Haag Voetbalkampen plaats bij verschillende partnerverenigingen in de regio.

Bekijk het volledige programma van de ADO Den Haag Voetbalkampen op www.adodenhaag.nl/voetbalkampen

Neem contact met mij op!

Contact

  • Vul uw bedrijfsnaam in.
  • *
  • Vul uw voor en achternaam in.
  • Vul uw mobiel nummer in.
  • *
  • Vul uw e-mail adres in.
  • MOD_JPFORMS_CONTACT_ERROR

Team

Ons team staat voor u klaar voor al uw vragen. Samen met u maken wij een passend aanbod voor uw bedrijf. Aarzel niet om contact op te nemen met een van onze medewerkers.
Miriam van Hemert
Accountmanager
06-81456084
Ontmoet ons team